ABS BOYA

Silikonlu Dış Cephe Boyası
 
Silikon emülsiyon esaslı, mükemmel örtme gücüne sahip, mat yapı sonkat dış cephe boyasıdır.
 
UYGULANACAK YÜZEYLER
 
Sıva Gibi Yapı elemanlarının Dış yüzeylerinde dekoratif izolasyon amacli Olarak kullanılır  HER TÜRLÜ Beton, ytong, briket, eternit YAPILMIŞ. Nefes alma kabiliyetinin YÜKSEK Olması nedeni Ile ISI Yalıtım sistemlerinin Üzerine önerilir.
 
UYGULAMA
 
ABS Silikonlu Dış Cephe Boyası uygulamasi yapılacak yüzeyler; HER TÜRLÜ kir YAG Eski boya kalıntılarından arindirilmis temiz Toplam kuru olmalıdır ettik, tozdan ettik. Yüzeydeki pürüzler raspa yapılarak temizlenmelidir. Çatlaklar akrilik esasli macun Ile Tamir edilmelidir. Uygulama Yüzey en cok +30 ° C arasinda olmasına Dikkat edilmelidir ettik Ortam sıcaklığının en az +5 ° C ettik sırasında. Yüzey Hazırlığı tamamlandıktan sonra ABS Silikonlu Dış Cephe Astarı Ile astarlanmış Olması aderansı arttıracak
boya sarfiyatında Önemli ekonomi sağlayacaktır ettik. Fırça VEYA rulo Ile yüzeye tam Eşit nüfuz edecek sekilde tek kat uygulanır ettik. Genis yüzeylerde dalgalanmayı Önlemek for, Malzeme Daima SIM Express Billed su Ile inceltilmeli, İyice karıştırılmalı Yüzey Üzerine ara vermeden uygulanmalıdır ettik. Uygulama ortamında Asiri rüzgâr Akimi olmamalıdır HAVA ettik. 6 Saat SONRA ABS Silikonlu Dış Cephe Boya uygulamasi yapilir.
 
İnceltme
 
Su onu İki Kat Içinde% 15 oraninda inceltiniz Logged. Boyayı kullanmadan once İyice karıştırınız boyayı Baska marka Bir boya Ile karıştırmayınız ettik.
 
Kuruma Suresi
 
(20 º C) ILK Kuruma Süresi: 15 dakika bir
İkinci sete Kat Uygulama: 2 Saat
Oğlu Kuruma: 24 Saat
 
BOYANABİLEN ALAN
 
8 m² alan tek kat boyanır - 1 kilo Ile Uygulama Sekli zemine Bagli Olarak 7 ettik.
 
DEPOLAMA
 
Ağzı açilmamiş Orijinal ambalajinda Oda sıcaklığında 2 Yıldır.
 
AMBALAJ
 
20 kg. - 10 kg. - 3,5 kg.
 

TOP