ABS BOYA

GEÇİŞ ASTARI TANIM: Akrilik emülsiyon esaslı, özellikle solvent bazlı boyadan su bazlı boyaya geçişte, iç cephe sıvalı sağlam yüzeylerde ve renk geçişlerinde kullanılabilecek dolgulu iç cephe astarıdır.

ÖZELLİKLERİ: Sağlam bir zemin hazırlayarak son kat boyanın yüzeye iyi yapışmasını sağlar. Boya performansını artırır, boya sarfiyatını azaltır.

 UYGULAMA ALANI:  Solvent  bazlı boya üzerine su bazlı iç cephe boya uygulanarak değişiklik yapılmak istendiğinde geçiş astarı olarak kullanılır. Ayrıca her türlü beton, gaz beton, briket, tuğla, sıva ve benzeri mineral yüzeylerde son kat ürünlerin uygulamasından önce iç cephelerde astar olarak kullanılır.

UYGULAMA ŞEKLİ: Uygulamadan önce kabarmış, gevşek ve sağlıksız görünümlü yüzeyler kazınmalı, eski sentetik boyalı yüzey hafifçe zımparalanarak yağ ve kir yüzeyden uzaklaştırılmalıdır. Hacimce %10 oranında su ile inceltilen Geçiş Astarı fırça veya rulo ile tek kat olarak tatbik edilir.

ASTARLANABİLEN ALAN: Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 L ile 14-16 m2 , 1 kg ile 8,5-10 m2 alan astarlanır.

GÜVENLİK UYARISI: S2 Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Yüzeyi % 10 Karıştırınız Fırça ile Rulo ile 5°-35°C 0°C Kuruma süresi: temizleyiniz Su ile uygulayınız uygulayınız. Uygulama Donmaktan 24 saat inceltiniz sıcaklığı koruyunuz * Ürün performansından, en iyi sonucu elde etmek için, lütfen kullanım bilgilerine tam olarak uyunuz.

Üretilen Ambalajlar :  2.5 L  7.5 L   15 L

 2,5 L ile 35 – 40 m² yüzey astarlanır.

7,5 L ile 105 – 120 m² yüzey astarlanır.

15 L ile 210 – 240 m² yüzey astarlanır

TOP